Tired of Being Awesome

Forum gildii Tired of Being Awesome


#1 2014-03-28 14:31:18

Lootah

Kandydat

Zarejestrowany: 2014-03-28
Posty: 3
Punktów :   

Lootah - druid resto

I Coś o sobie:
1) Imię: Rafał
2) Wiek: 20
3) Wykształcenie: średnie (obecnie studiuję)
4) Hobby: fizjoterapia, sport, gry, gotowanie
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: zawsze służę dobrą radą, mogę pomóc w prowadzeniu raidów, profki (cooking, fishing, blacksmithing, alchemia, inscription), podobno zdarza mi się powiedzieć coś śmiesznego na TSie
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Jak pisałem wyżej jestem studentem pierwszego roku fizjoterapii na katowickim AWFie, przygodę z WoWem rozpocząłem dobre kilka lat temu (liznąłem nawet pandy na globie), myślę, że jestem doświadczonym graczem o dość przystępnych charakterze
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Nie, bo są ciekawsze rzeczy od grania

II Postać i gra:
1) Nick postaci: Lootah
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Druid Restoration 5795 / offspecu na ten moment nie ma, ale będę to rozważał
3) Screen z ekranu logowania: http://vlep.pl/zlfmho.jpg
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec): http://vlep.pl/o4s19y.png
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specjalizacji postaci do potrzeb gildii?: Main to resto natomiast w przyszłości będę budował offspece a przy tym uwzględnię zapotrzebowanie gildii
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
- Mainspec: http://vlep.pl/rae2kc.jpg
- Link do armory: http://sunwell.pl/armory/character.php? … s&n=Lootah  (Ubiór jest nieaktualny, z chęcią dam do wglądu postać w grze)
7) Całkowity staż w grze: 5-6 lat
8) Staż postacią, którą chcesz dołączyć: około 2 lat
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: plaY (rozpad), Dispersion (nieudolność w prowadzeniu guild - wyszedłem po pierwszym raidzie)
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): LK na 10tce warriorem - Sengetsu (do wglądu w armory), 25 - sindi i prof (też warrior ponieważ dotychczas Druid traktowany był jako alt - to się jednak zmieniło)
11) Dostępności w grze (dni:godziny): wt-niedziela (zawsze od 21 + na raidy od wcześniejszych godzin + godziny poranne)
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: chęć miło spędzonego czasu, chęć progressu, chęc bycia ze znajomymi czytaj Vilus, Furher
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Vilus i Furher (wystarczy powiedzieć, że tu Sengetsu )
14) Czy akceptujesz regulamin?: TAK
15) Screen z komendą /played z main postaci: http://vlep.pl/gqzewi.jpg

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie - czasem krzyknę, czasem się zdenerwuję, ale na ogól nie gryzę

Offline

 

#2 2014-03-28 19:06:59

 Opossite

Opposite

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 119
Punktów :   

Re: Lootah - druid resto

2 restro juz mamy ,ale zawsze jest "ale". Czy oni podołają?  1 item z setowki?

Offline

 

#3 2014-03-28 19:12:18

Lootah

Kandydat

Zarejestrowany: 2014-03-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Lootah - druid resto

Po 10tce/25tce ICC - będzie na drugą część. Tak jak pisałem, druid na Sunwellu to dość świeża postać i tak jak wyżej zostało to napisane - dotychczas był on traktowany jako alt (czasem nawet weekly nie zrobiłem, bo skupiałem się na warriorze, a na ICC chodziłem nim tylko z pugiem), teraz to się zmieniło.

Offline

 

#4 2014-03-28 19:14:53

Fardger

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 132
Punktów :   

Re: Lootah - druid resto

Ogólnie na tak, praktycznie za sama znajomość. Nie widzę sensu w rozdzielaniu kolegów. Build do druida ok, aczkolwiek myślę ze jedna mała zmiana mogłaby być :> Gemów nie będę komentował bo widać, że eq nie dobrane.
Druida wybrałeś bo uznałeś że warków mamy tak? Problem w tym, że druidów tez mamy :< Chcesz mieć slot to musisz być aktywny, bez tego szybciej kicka dostaniesz niż sam wyjdziesz.

Offline

 

#5 2014-03-28 19:17:58

Lootah

Kandydat

Zarejestrowany: 2014-03-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Lootah - druid resto

Aktywność to moje drugie imię. I tak - wybrałem go ze względu na to, że furriorów cała masa na serwerze (prot incoming). Co do buildu - jestem otwarty na wszelkie sugestie.

Offline

 

#6 2014-03-28 19:47:07

 Opossite

Opposite

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 119
Punktów :   

Re: Lootah - druid resto

Na tak za Essme

Offline

 

#7 2014-03-28 21:33:30

Margoz

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 112
Punktów :   

Re: Lootah - druid resto

Zgłoś się po inva i proponuję ograć sobie bala w offspecu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.misticalsoldiers.pun.pl www.kensai.pun.pl www.espada.pun.pl www.izabelcik.pun.pl www.simsony.pun.pl