Tired of Being Awesome

Forum gildii Tired of Being Awesome

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-03-25 18:23:34

Lutece

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 9
Punktów :   

Lutece - Rogal Assa

I Coś o sobie:
1) Imię: Jakub
2) Wiek: 18
3) Hobby: Riding, gaming, fapping.
4) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Da się tak? Ogólnie to raczej wam strony nie zaprojektuję, loga nie stworzę, ale stały dps zrobię.
5) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Jestem uroczym blondynem, który nikomu nie wadzi i kapitalnie działa w zespole. Można się ze mną bez problemu dogadać, nie interesuje mnie pięć pikseli na ekranie tylko dobra zabawa. Lubię dziewczyny rude i delikatnie piegowate, ale nie pogardzę brunetkami czy blondynkami. Nie siedzę w wolnym czasie na gildyjnych czatach głosowych, mam swoich znajomych.
6) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Nie

II Postać i gra:
1) Nick postaci: Lutece
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Assa 6023 i Subtlety-PvP 6094 (armory jeszcze stare, bo wróciłem do assa na potrzeby gildii dziś - rozmawiałem z Freakzlol'em)
3) Screen z ekranu logowania: http://zapodaj.net/7e0c90e3a4bfe.png.html
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec)  np. http://wow-space.info/menu/kalkulator
(trzeba przestawić na patch 3.3.3)/color] http://wow-space.info/menu/kalkulator#r … 050030|200
[color=green]5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specjalizacji postaci do potrzeb gildii?/color] Pozytywne
[color=green]6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
- Mainspec:
http://zapodaj.net/732dc691a251d.png.html
- Link do armory:[/color] http://sunwell.pl/armory/character.php? … s&n=Lutece
7) Całkowity staż w grze: Jakieś 2-3 lata, na sunwellu rok.
8) Staż postacią, którą chcesz dołączyć: Jakiś niecały rok.
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Trochę tam tych śmieciowych typu Fidelity, Mortis, potem Vigilance i na końcu The Awesome. W tych pierwszych znudził mnie ich ówczesny brak progressu i "koleżeństwo" w gildii. W Vigi nie miałem czasu na raidowanie to odszedłem, bo zdawałem w prawko, a w The Awesome udało nam się w ciągu trzech tygodni zrobić tylko dwa raidy w pełni gildyjne...
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami)/color] Nic takiego specjalnego, mam tylko LK ubitego z PvE, a z PvP to miałem tu coś kolo 1800 rata, ale bawiłem się companami to mam teraz "zero".
[color=green]11) Dostępności w grze (dni:godziny)/color] Jak mi się zachce to wejdę, jak będzie raid to raczej też wejdę. Raidy w godzinach 19-23 bez problemu. Raczej preferuję koniec tygodnia od jego środka.
[color=green]12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii:
Słyszałem trochę o gildii, nie mam aktualnie żadnej, a pug mnie jednak nie zadowala, więc jestem. Mam dwóch znajomych co mówią, że tragedii nie ma, więc czemu by nie.
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?/color] Polecić? Czy ja wiem, nie grali ze mną PvE dawno, ale siedzą u was w gildii, będąc moimi znajomymi, których ściągnąłem na Sunwell'a (i w ogóle do wow'a) - Opposite i Anthem
[color=green]14) Czy akceptujesz regulamin?/color] Ta
[color=green]15) Screen z komendą /played z main postaci:
46 days (mam nadzieję, że mi wybaczycie, że tekstowo, ale już mi się nie chce trzeci raz zasyfiać sobie dysku niepotrzebnym ss'em, a to nie wpływa na nic - tych dwóch nobów może wam potwierdzić, że ubierałem tę postać samemu)

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie - nie ma co uzasadniać.

Offline

 

#2 2014-03-25 18:52:28

Freakzlol

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Lutece - Rogal Assa

15) Screen z komendą /played z main postaci:

uzupelnij

12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Słyszałem trochę o gildii, nie mam aktualnie żadnej, a pug mnie jednak nie zadowala, więc jestem. Mam dwóch znajomych co mówią, że tragedii nie ma, więc czemu by nie.

Jesli chcialbys zostac na dluzej niz kilka id to jestem na tak.

Offline

 

#3 2014-03-25 19:06:36

Lutece

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: Lutece - Rogal Assa

Zostanie na kilka ID mija się z celem, bo nie będę nawet miał co bidować. Chciałem to ostatecznie wrzucić, ale nie ma funkcji edytowania postów, więc muszę dodać tu: http://zapodaj.net/a99536777d3e0.png.html

Offline

 

#4 2014-03-25 19:16:29

Essme

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 63
Punktów :   

Re: Lutece - Rogal Assa

Dobre Hobby Na tak jeśli będziesz grał i chodził na raidy i ogarniał

Offline

 

#5 2014-03-25 19:37:11

Fardger

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 132
Punktów :   

Re: Lutece - Rogal Assa

Znów to samo, nainvamy rogali i potem cały recount upaprany na żółto będzie ^^ Powiem szczerze, że nie jestem na nie ale na tak raczej też nie :>
Jak reszta zadecyduje, że Cię chcą to zapraszam z otwartymi rękami.

Offline

 

#6 2014-03-25 19:49:00

Lutece

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: Lutece - Rogal Assa

Raczej z wami zostałbym do końca realmu jakbym się dostał, bo to co zrobić chciałem to zrobiłem (zrobić LK na 25-tce), a jakbyście się przerzucali potem na Catę to nie odmówiłbym sobie miejsca w gildyjnych raidach z pewnych względów.

Offline

 

#7 2014-03-26 14:45:14

 Opossite

Opposite

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 119
Punktów :   

Re: Lutece - Rogal Assa

Kto rano  wstaje ... temu Lutece daje ;d

Ostatnio edytowany przez Opossite (2014-03-26 16:20:00)

Offline

 

#8 2014-03-26 18:51:56

Freakzlol

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Lutece - Rogal Assa

Skoro nie ma glosow na nie to zglos sie po inv ingame

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.misticalsoldiers.pun.pl www.espada.pun.pl www.prawopole.pun.pl www.simsony.pun.pl www.kensai.pun.pl