Tired of Being Awesome

Forum gildii Tired of Being Awesome


#1 2014-03-12 22:23:05

Nitrol

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-03-12
Posty: 1
Punktów :   

Nitrol rdudu

Witam, mam na imie Marcin i mam 31 wiosen;] jestem po AWFie. Głównie interesuję się sportem, dobrą książką. Lubie gry komputerowe w szczególności rpg, strategie itp. Wowem zaraziłem się kilka lat temu i "słabość" do tej gry trwa nadal:)
II Postać i gra:
1) Nick postaci: Nitrol
2) Resto dudu/main 5992GS - offa mam w tanku ( obecnie nie tankuje;p ) GS ok 5,2
3) Screen z ekranu logowania: http://i325.photobucket.com/albums/k399 … 1dc6ef.jpg
4) Link/Screen z setup'em talentów http://sunwell.pl/armory/character.php? … s&n=Nitrol
5) Obecnie sam eksperymentowałem z talentami - jestem do dyspozycji jeśli chodzi o zmianę talentów, liczę na pomoc i poradę. Dopiero co się uczę grać w resto.
6) http://i325.photobucket.com/albums/k399 … 04070c.jpg
    Link z armory powyżej pkt 4
7) Całkowity staż w grze: Od powstania WoWa najpierw ok 5-6 miesięcy na priv później przejście na global ( 5-6 lat ) do cata włącznie. Następnie miałem przerwę z wowem i powrót na priv Sunwell ( na tym serw ponad rok )
8) Staż postacią, którą chcesz dołączyć: W cata na globie jako resto dudu ok rok. Na sunwellu kilka miesięcy - najpierw wylewelowałem kilka innych charow.
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Hellish Legion ( slaby progress ) ---> Madness ( dostałem kicka ponieważ zacząłem pracować na 2 zmiany a co za tym idzie nie moglem uczestniczyć w większości raidów )
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell: Ogólnie nie mam czym się pochwalić na tym serw BQ z warka moge wkleic 10 man icc, na druidzie rada 25 man max - ogolnie na globie cale icc zrobilem jako rogal i warlock.
11) Dostępności w grze (dni:godziny): Co drugi tydzień jestem od pon do pt 19.30-20 do bólu - lub po 22 ( gdy mam na popołudnie ) również do bólu - oczywiście loguje się w środku dnia jeśli mam czas wolny. Weekendy od południa do nocy.
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Chęć pogrania w fajnej atmosferze na odpowiednim poziomie.  Podoba mi się Wasz progress:)))
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Wątpię - nie znam osób z Waszej gildii
14) Czy akceptujesz regulamin?: Oczywiście
15) Screen z komendą /played z main postaci: http://i325.photobucket.com/albums/k399 … 72cdbc.jpg
      na warku mam ponad 20 dni - rogal 18 ( wkleję na prośbę )

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Raczej nie wychylam się przed szereg - ogólnie od czasu do czasu coś się tam odezwę;p
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie - z każdym da się dogadać;]
 
Z góry przepraszam za błędy lub nie działający link - pozdrawiam

Offline

 

#2 2014-03-12 23:16:08

Freakzlol

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Nitrol rdudu

Essme by Ci pomogl z ogarnieciem rdudu a Margoz jesli chodzi o tanka jesli oczywiscie sie zgodza a Ty wykazesz checi ;d jesli znasz taktyki na calosc icc norm/hc to jestem na tak.

Offline

 

#3 2014-03-13 00:25:58

Fardger

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 132
Punktów :   

Re: Nitrol rdudu

Czyli z tego co rozumiem nie masz jakieś konkretnej main postaci, patrząc po reszcie charów wszystkie są mniej więcej tak samo ubrane.
Druid resto bardzo nam się przyda pod warunkiem, że będziesz w weekendy sobota + niedziela. Zastrzeżenia co do buildu, gemów i glyphów na pewno są ale o tym pogadam jak dostaniesz inva.
Szczere Tak.

Offline

 

#4 2014-03-13 06:30:03

fapcat

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 59
Punktów :   

Re: Nitrol rdudu

Essme szczęśliwy nie będzie, znając jego podejście ... aczkolwiek drugi RAJDUJĄCY rdudu nam się przyda na pewno. Jestem na tak.

Offline

 

#5 2014-03-13 07:09:54

Freakzlol

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Nitrol rdudu

zglos sie po inv

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.izabelcik.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl www.kensai.pun.pl www.espada.pun.pl www.prawopole.pun.pl