Tired of Being Awesome

Forum gildii Tired of Being Awesome


#1 2014-03-10 14:37:08

Nuke

Kandydat

Zarejestrowany: 2014-03-10
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Nuke, hunter MM

Witam.
Mam na imię Piotrek. Jestem studentem trzeciego roku na UE w Katowicach. W listopadzie stuknie mi na 23lata, co z roku na rok cieszy mnie co raz mniej.
Na co dzień grywam w WoW`a i DotA 2, poza tym jakichś "typowych" hobby nie posiadam. Od zachcianki grywam na gitarze. Jestem fanem długich najlepiej wysoko górskich spacerów i mieszkanie poniżej 11-stego piętra nie jest dla mnie opcją na przyszłość (obecnie jestem zmuszony mieszkać na 4-tym, ze względu na przegłosowanie przez współlokatorów). Oglądam też ostatnio sporo anime co nie jest niczym nadzwyczajnym w blizzardowskiej społeczności.
Do gry preferuję słuchać dobrej muzyki więc na komunikatorach można mnie spotkać podczas rajdów/prebg/aren, bądź wybiórczo zależnie od humoru i towarzystwa. Ciężko mi powiedzieć co ja mogę wnieść do gildii od siebie , myślę, że wszystko może wyjść w praniu w zależności jak się rozwinie współpraca.
Czy WoW znaczy dla mnie więcej niż życie?....pytanie nietypowe. Odpowiedź na nie jest oczywiście przecząca. WoW to nawet nie jest najlepsza gra, ale WoW to ludzie, rywalizacja i kooperacja - a to mnie kręci. 

Część bardziej formalną pozwolę sobie zrobić wg. szablonu dla przejrzystości.
Postać i gra:
1) Nick postaci:
Nuke
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Hunter, Mainspec -> MM PvE 5.7k gs / Offspec -> MM PvP 6k gs.
3) Screen z ekranu logowania: http://imgur.com/tSxKF5N
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec): Mainspec / Offspec
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specjalizacji postaci do potrzeb gildii?: Przy hunterze niewiele można dostosowywać, jedynie jeszcze FI z BM i HP z SV, myślę, że nie miałbym bym problemu z przestrojeniem się na inny spec kosztem dps`u. Jedyną barierą był koszt przestrojenia gearu pod dany spec.
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami:
- Mainspec: http://imgur.com/4qeWDr7
- Link do armory: Nuke
7) Całkowity staż w grze: W WoW`a gram od wejścia WotLK na sunwella czyli od około 2009r.
8) Staż postacią, którą chcesz dołączyć: Hunterem gram mniej więcej tyle ile w WoW`a. Oczywiście z przerwą na alty. Obecnie mam za sobą około 5 wylvlowanych hunterów - 2x WotLK, 3x Cata.
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Dużo tego było ale skupię się na najważniejszych:
- Silver Defenders [A], gildia w której grałem za moich początków. Powodem odejścia było bugowanie Naxxa przy pomocy GM`a którego mieli w gildii z czym się kompletnie nie zgadzałem.
- Omen [A], gildia którą założyłem ze znajomymi, po jakimś czasie się rozpadła ponieważ ludzie przestawali grać w wowa.
- Away From Keyboard [H], gildia w której grałem obecną postacią, zostałem z niej usunięty przez dłuższy (zgłoszony przeze mnie) offline.
- BRUTE FORCE [H], gildia strickte PvP z której właśnie odszedłem. Powodem odejścia jest to, że w tej gildii nic kompletnie się nie działo, czasami dało się podyskutować na /g, no i to tyle.
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell: Brak wybitnych osiągnięć na obecnej postaci. Jedynie Challenger na DK z czasów s7, ale do tego konta nie mam już passów, należy do mojego brata.
11) Dostępności w grze (dni:godziny): 7 dni w tygodniu, godzinowo zależnie od grafiku w pracy ustalanego miesięcznie + różne "wypadki losowe". W skrócie, mogę być w każdej chwili, pod warunkiem, że nie muszę iść do pracy.
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Szukam gildii PvE która pomoże mi się zagłębić w ten aspekt gry. Większą styczność z nim miałem podczas pierwszych miesięcy WotLK na Sunwellu. Strasznie zostałem zniechęcony do PvE przez pugowanie i gimbaze. Z tego powodu szukam gildii dobrze zorganizowanej z którą będę w stanie coś osiągnąć.
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Myślę, że nie. Jeśli tak to będę kojarzony po nickach: Icecold/Nicecold/Nuke/Virus
14) Czy akceptujesz regulamin?: Jak najbardziej.
15) Screen z komendą /played z main postaci: Patrz punkt 6)

Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek:
Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Raczej nie mam problemów z nieśmiałością.
4) Posiadanie trudnego charakteru: Ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie gdyż nie zwykłem siebie oceniać, polegam za to na opinii ludzi którzy znają moje zarówno wady jak i zalety. Wracając do pytania, nie mam problemu z kooperacją i słuchaniem poleceń, nie mniej jednak lubię myśleć samodzielnie i nie lubię być traktowany jako bezmyślne zombie.

Offline

 

#2 2014-03-10 14:43:44

Mur

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-02-26
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie Nuke, hunter MM

wyglada ciekawie:P

Offline

 

#3 2014-03-10 15:21:02

Drakkeinen

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie Nuke, hunter MM

Mógłbyś armory zaktualizować pod pve.
Jako gracz wydajesz się ogarnięty i mimo, że jestem nowy i mój głos ma pewnie niewielkie znaczenie, to podoba mi się Twoje podanie, a co do gry hunterem, zrobiłem na globie hunterem całe ICC i mogę mieć sporo cennych rad co do zachowania czy to na poszczególnych encounterach, czy to jeśli chodzi o gear, talenty, profki i gemowanie. O ile oczywiście coś Cię interesuje. Ja dałbym temu Panu szansę jeśli potrzeba nam hunterów.

Offline

 

#4 2014-03-10 15:34:21

Dobry

So Awesome!

25366079
Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 31
Punktów :   

Re: Podanie Nuke, hunter MM

Drakkeinen napisał:

Mógłbyś armory zaktualizować pod pve.

1 raz dziennie jest maintance armory o północy, a czasami nawet nie codziennie, więc sam tego nie zrobi.

Co do podania - jestem na tak.

Ostatnio edytowany przez Dobry (2014-03-10 15:34:50)

Offline

 

#5 2014-03-10 17:29:34

Drakkeinen

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie Nuke, hunter MM

Wystarczy wrzucić postać na sm za 1500pp i nawet jej nie wystawiać wśród ofert i już armory się aktualizuje, potem wysyłasz postać znowu na konto i odzyskujesz od razu 1500pp. Armory zaktualizowane w minutę o jakiej porze chcesz.

Offline

 

#6 2014-03-10 17:58:57

Margoz

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 112
Punktów :   

Re: Podanie Nuke, hunter MM

Trzeba mieć 1500 PP

Na tak!

Offline

 

#7 2014-03-10 18:59:31

Essme

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 63
Punktów :   

Re: Podanie Nuke, hunter MM

Na Tak, ładny hunter, wydajesz się ogarnięty ale porozmawiaj z Raderem lub Devra może czegoś się dowiesz nowego o hunterze

Offline

 

#8 2014-03-10 21:38:53

Freakzlol

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Podanie Nuke, hunter MM

zglos sie po inv

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.izabelcik.pun.pl www.kensai.pun.pl www.espada.pun.pl www.prawopole.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl