Tired of Being Awesome

Forum gildii Tired of Being Awesome


#1 2014-02-27 20:43:21

Baniak

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-02-27
Posty: 4
Punktów :   

Podanie Baniakowe

I Coś o sobie:
   Gram w ta gre od ok 6 lat i traktuje ja jako zrodlo rozrywki (szczegulnie lubie napierdalac ally na bg) i nie za bardzo lubie sie "spinac" nie niektore rzeczy. Coz tu wiecej o sobie pisac, kto mnie zna ten wie jaki jestem :)
1) Imię: Robert
2) Wiek: 26
3) Wykształcenie: inz. elektrotechnik
4) Hobby: sobotnie balety i ruchanie lasek po krzakach (o ile to mozna uznac za hobby), motoryzacja oczywiscie tez :) i kulturystyka ale to stare dzieje.
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: robie koks premejdy na bg, wygrywam ok 80-70% jesli robie premejd
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: to chyba bylo w punkcie no.1 :)
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
Nie
jak juz wspominalem wczesniej wow jest dla mnie tylko zrodlem rozrywki i nic pozatym :)

II Postać i gra:
1) Nick postaci: Baniak
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: mainspec jesli chodzi o pve  to oczywiscie fury, GS 6170, ofspec pvp arms 6982gs
3) Screen z ekranu logowania: ehhhh....nie lubie ss robic no ale ...
http://imageshack.com/a/img839/2315/1iw0.jpg
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec) 
fury: http://wow-space.info/menu/kalkulator#w … 120501351|
arms http://wow-space.info/menu/kalkulator#w … 325000130|
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specjalizacji postaci do potrzeb gildii?:jesli trzeba to zmienie, ale tylko fury, arms mam przystosowany pod swoj styl gry pvp i nie mam zamiaru go zmieniac bo jest ZAJEBISTY ! :D
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
- Mainspec: http://imageshack.com/a/img22/7212/wlw9.jpg
- Link do armory: http://sunwell.pl/armory/character.php? … s&n=Baniak
7) Całkowity staż w grze: /played ?? 345d
8) Staż postacią, którą chcesz dołączyć: warkiem 345d !
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: serio wszystkie ??????? jak ja nawet w tbc w HL bylem i JiHaD..... Kultywator Chotyze (rozpadla sie), Vigilance (wyszedlem pomoc kolezance), Ravens (dostalem kicka na ryj bo poszedlem progresowac browar pod sklepem zamiast progresowac togc 25) a teraz szukam guild, o !
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): fall of licz kong, rada hc, bq hc, spioszek hc ... linkne w grze bo juz mi sie nie chce tych ss robic.... :<
11) Dostępności w grze (dni:godziny):zalezy jaki charmonogram pracy dostane od szefa w ten poniedzialek... sam nie wiem
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii:chce w koncu dalej progresowac icc 25 hc (przy okazji moze uda mi sie zrobic q na szadoumerna, chodzi mi o same q, bez zbierania szardów) !!!!
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Ci co mnie znaja z bg mozliwe ze tak :) nie wiem kto :D napewno znajdzie sie jakis znajomy :)
14) Czy akceptujesz regulamin?: tak
III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak (wbudowany w lapka)
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie ... chociaz niektorzy uwazaja ze mam pierdolca mozgu, mam jedna regule, bedziesz dla mnie mily to ja dla Ciebie rozniez, jesli nie to sory :)

Offline

 

#2 2014-02-27 20:58:10

Brucley the Awesome

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 58
Punktów :   -2 

Re: Podanie Baniakowe

Hmm.W sumie to nie mam zastrzeżeń.
Jeśli będziesz zaangażowany w życie gildii to czemu nie.
Jestem na TAK.


Wojownik nie umiera lekko. Śmierć, by go dopaść, musi stoczyć z nim walkę. A wojownik łatwo śmierci nie ulega.

Offline

 

#3 2014-02-27 21:07:08

Baniak

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-02-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie Baniakowe


nooooo Brucley wie ze jak wpadna takie dwa byki warki na icc 25 hc to zrobimy robote nie raz bg solowalismy

Offline

 

#4 2014-02-27 21:15:02

 Opossite

Opposite

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 119
Punktów :   

Re: Podanie Baniakowe

Eq spoko ,wydajesz się być w porządku . Chciałbym żebyś był tylko aktywny w gildii.


TAK / NIE / NIEZDECYDOWANY

Offline

 

#5 2014-02-27 21:55:30

Fardger

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 132
Punktów :   

Re: Podanie Baniakowe

Co Cię przekonało do naszej gildii? Nie uważasz, że ze swoim geraem bez problemu dostałbyś się do gildii robiących przynajmniej 10/11?

Offline

 

#6 2014-02-27 23:30:06

Baniak

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-02-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie Baniakowe

chce byc Awesome

Offline

 

#7 2014-02-28 10:50:47

Cevillus

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie Baniakowe

Jak pasuja Ci raidy w sobote 19:30 - 23 i niedziele 19:30 - 23 to jestem na TAK

Offline

 

#8 2014-02-28 12:35:49

Baniak

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-02-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie Baniakowe

Jakbym byl w polsce to napewno soboty by mi nie pasowaly bo poprostu wtedy napierdalam browary na baletach, ale teraz jestem w anglii i nie zamierzam chodzic po klubach gdzie najtansze piwo kosztuje 5Ł (ok 36pln) wiec te godziny jak najbardzej pasuja do napierdalania dimejczu na icc

Offline

 

#9 2014-02-28 13:34:44

Brucley the Awesome

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 58
Punktów :   -2 

Re: Podanie Baniakowe

Zgłoś się in game.


Wojownik nie umiera lekko. Śmierć, by go dopaść, musi stoczyć z nim walkę. A wojownik łatwo śmierci nie ulega.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kensai.pun.pl www.prawopole.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl www.simsony.pun.pl www.espada.pun.pl