Tired of Being Awesome

Forum gildii Tired of Being Awesome


#1 2014-02-23 00:13:07

Pystaq

Kandydat

Zarejestrowany: 2014-02-22
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Pystaq

I Coś o sobie:
1) Imię: Sebastian
2) Wiek: 20 lat skończone
3) Wykształcenie: letfo skonczona potzdawuwka
4) Hobby: Granie w wowa oraz picie alkoholu
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: jeszcze w niej nie jestem , skąd mam to wiedzieć?
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: nic mi nie przychodzi do głowy
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
Jest jego cześcią

II Postać i gra:
1) Nick postaci: Pystaq
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Fury 5.9 / Prot 5.7
3) Screen z ekranu logowania: http://i.imgur.com/orbRiRI.jpg
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec)  np. http://wow-space.info/menu/kalkulator
(trzeba przestawić na patch 3.3.3): Jest coś takiego jak Armory
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specjalizacji postaci do potrzeb gildii?: Obojętne
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):  http://imgur.com/piqie2j
- Mainspec: Prot
- Link do armory: trudno samemu znaleźć?
7) Całkowity staż w grze: Gram od Sierpnia 2013 roku , wcześniej 3-4 miesiące na ToD shamanem resto
8) Staż postacią, którą chcesz dołączyć: Od września mój main
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Far Beyond coś tam - wyszedłem bo nie mieli nawet składu własnego na icc 25
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): ICC 10 - brak lk / Hc - tankowałem 3 podst. + ziemniaki | ICC 25 brak bql,sindry,profa,lk | TOGC 10 - insanity | Togc 25 4/5
11) Dostępności w grze (dni:godziny): Pracuje na dwie zmiany 6-14, 14-22 5 dni w tygodniu , resztę czasu mogę poświęcić na raidowanie
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Zobaczyłem że szukacie graczy na grze
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Możliwe, nie wiem jednak kogo tam macie
14) Czy akceptujesz regulamin?: Zaktualizuje
III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: To tak jak z piciem . po 1 mało gadam . po 5 japa mi się nie zamyka.
4) Posiadanie trudnego charakteru: Tak . Nieraz klnę jak pojebany. Niezbyt lubię się spoufalać.

Offline

 

#2 2014-02-23 00:58:57

Cevillus

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie - Pystaq

Nie. lol

Offline

 

#3 2014-02-23 01:15:03

 Opossite

Opposite

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 119
Punktów :   

Re: Podanie - Pystaq

Az mi sie chuj do dupy schował czytając te podanie.Milo ze zrobiles screen z ekranu logowania bez postaci XD - ja pierdole.
Poczekam na reszte wypowiedzi ;]

Offline

 

#4 2014-02-23 10:02:07

fapcat

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 59
Punktów :   

Re: Podanie - Pystaq

Oczywi scie  ze na nie ... podanie napisane na "odpierdol sie" wiec sory, ale - ODPIERDOL SIE! - elo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kensai.pun.pl www.izabelcik.pun.pl www.espada.pun.pl www.prawopole.pun.pl www.simsony.pun.pl