Tired of Being Awesome

Forum gildii Tired of Being Awesome

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-02-21 16:12:23

Kaptury14

Kandydat

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Kaptury

I Coś o sobie:

1) Imię: Maciek
2) Wiek: 19 lat
3) Wykształcenie: W tym roku kończe techniukum informatyczne
4) Hobby: Piłka Nożna, Muzyka, Gry MMO
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: To nie wiem Jako przyszły informatyk moge wam zrobić jakąś fajną stronkę.
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Mam na imię Maciek, mieszkam w Krakowie jestem raczej spokojny i opanowany. W wolnych chwilach lubię posłuchać dobrej muzyki, zagrać w gałe z kumplami i wypić zimne piwko
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij! Jako priorytet stawiam sobie dziewczynę i treningi więc wow może być nawyżej na trzecim miejscu. Dla mnie WoW to nie życie tylko fajnie spędzenie wolnego czasu przed kompem gdy nie mam nic innego do roboty.

II Postać i gra:
1) Nick postaci: Kaptury
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Rdudu 5,9k gs offspec pvp ;/
3) Screen z ekranu logowania:http://zapodaj.net/7e67e7ed7c7f5.jpg.html
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec)  http://wow-space.info/menu/kalkulator#d … 1253313051
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specjalizacji postaci do potrzeb gildii?: Jeżeli build bedzie zły to moge go zmienić
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci): http://zapodaj.net/4716d29ee5184.jpg.html
- Mainspec:
- Link do armory: http://sunwell.pl/armory/character.php? … &n=Kaptury
7) Całkowity staż w grze: 2 lata
8) Staż postacią, którą chcesz dołączyć: Od początku grałem rdudu co prawda pvp ale pve również ogarniam. Druidem mam ponad 70 dni online.
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Jeżeli byłem w jakiś gildiach to tylko pvp i wychodziłem z nich sam ponieważ nic sie tam nie działo. Jedyna gildia pve w której byłem to kultywator chotyze która się rozpadła.
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): 2,2k rata w 2s2 Immortality
11) Dostępności w grze (dni:godziny): W grze dostępny jestem raczej zalogowany oprócz wtorku, czwartku ponieważ mam treningi w środe od czasu do czasu chodzę na siłownie także oprócz tych dni to od 6 wieczór dokąd bedzie trzeba
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Jesteście rozwijająca sie gildią na moje możliwości Jest u was także mój kolega Cevillus
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Cevillus
14) Czy akceptujesz regulamin? Tak oczywiście

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Używam mikro ale tylko wtedy kiedy jest potrzebny.
4) Posiadanie trudnego charakteru: Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij. Jestem raczej cichy i spokojny więc trudno mnie zdenerwować

Offline

 

#2 2014-02-21 16:19:38

 Opossite

Opposite

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 119
Punktów :   

Re: Podanie Kaptury

Jak stoisz z taktykami?  /Tak

Offline

 

#3 2014-02-21 16:20:35

Freakzlol

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Podanie Kaptury

Hmmm glyphy do wymiany - proponuje wcisnac rapid reju zamiast ktoregos ale to z Essme musisz pogadac ;d ogolem na tak + off w bala zacznij szykowac

Offline

 

#4 2014-02-21 17:55:24

Essme

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 63
Punktów :   

Re: Podanie Kaptury

Hmm... talenty do wymiany, glyphy tez. Jeśli byś ogarniał jestem jak najbardziej na tak gdyż przyda nam sie 2 resto druid. + Przydałby się jeszce off spec w bala

Offline

 

#5 2014-02-21 18:27:54

Fardger

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 132
Punktów :   

Re: Podanie Kaptury

Bardzo się nam przydasz jako rdudu., Mam nadzieje że nie masz skłonności do afczenia jak Cevillus ^^
Na tą chwile więcej nie potrzebuje wiedzieć.
Zgłoś się po inva, a zaraz po tym do mnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.misticalsoldiers.pun.pl www.espada.pun.pl www.simsony.pun.pl www.izabelcik.pun.pl www.kensai.pun.pl