Tired of Being Awesome

Forum gildii Tired of Being Awesome


#1 2014-02-18 00:06:08

King Crimson

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 3
Punktów :   

Podanie - Torri - Shaman Restoration

Coś o sobie:
1) Imię: Mateusz
2) Wiek: 22 lata
3) Wykształcenie: średnie (jestem w trakcie studiów pierwszego stopnia)

4) Hobby:
Muzyka (głównie gitarowa), sport (ze wskazaniem na piłkę nożna i koszykówkę), historia (zwłaszcza najnowsza), geografia/podróże (póki co jednak tylko palcem po mapie, więc jak na razie ograniczam się do czytania o różnych miejscach, kolekcjonując ciekawostki) no i gry komputerowe oczywiście (choć w zasadzie obecnie ograniczam się do WoWa, PESa, NBA 2k i jakichś starych gier).
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii:
Zawsze jestem chętny do jakiejś dysputy na wszelakie tematy, oczywiście, w których w miarę się orientuje. Chyba można uznać to za jakąś użyteczność.

6) Kilka słów o swojej skromnej osobie:
Ciężko tak mówić o sobie, jednakowoż umiejętność prezentacji to ważna rzecz i trzeba ją ćwiczyć. Witam więc, przedstawiłem się już wyżej, zainteresowania też podałem, bez których tak na dobrą sprawę nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania jako człowiek. Jako osoba jestem raczej miły, jednak uważam by nie być przesadnie mdły, jeśli chodzi o usposobienie to najbliżej mi do typu introwertyka, jednak lubię spotykać się ze znajomymi, więc nie jestem zatwardziałym pustelnikiem, eremitą. Lubię i potrafię prowadzić długie dyskusje na interesujące mnie tematy, jednak na ogół jestem osobą nieśmiałą, choć potrafię to przewalczyć. Jestem osobą uległą, choć nie pozwalam sobie by ktoś mi wchodził na głowę, choć lepszym stwierdzeniem by było: ugodowy. Mam do życia dość luźne podejście i jestem otwarty na dialog. Z tego co zauważyłem, choć ciężko jest obserwować swoje zachowania, jestem osobą, z którą łatwo jest współżyć, oczywiście społecznie.

7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
Nie. Kiedyś sądziłem, że cokolwiek lub ktokolwiek może być ważniejszy niż normalne życie, jednak na takim rozumowaniu człowiek może wyjść tylko źle lub gorzej, więc zdecydowanie nie. To jest gra, forma zabawy, entertaimentu (że tak wyjadę z polisz-ingliszem), więc żadnego spinania się, 'bo ktoś mi sprzątnął item, po który łażę od miesiąca'.

Postać i gra:
1) Nick postaci: Torri

2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS:
Szaman, Restoration 5810 GS / Elemental 5,3k GS
Już od dłuższego czasu skupiłem się głównie na graniu uzdrowicielem. Elemental to, że się tak wyrażę, prowizoryczny offspec, czyli mogę nim iść na RHC, ewentualnie na Toca 10 bądź 25. Sporo części ekwipunku, to przede wszystkim rzeczy pod Resto, a do tego ten spec dopiero odkrywam, gram nim może z 2 tygodnie. Wcześniej grałem Enh'em, który był w czasie progressowania Toca (koniec 2011, początek 2012) moim głównym specem. W depozycie pozostawiłem pod niego ekwipunek na poziomie 5,2k GS.

3) Screen z ekranu logowania:
http://imageshack.com/a/img401/2975/zymw.jpg

4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec) 
http://sunwell.pl/armory/character.php? … is&n=Torri

5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specjalizacji postaci do potrzeb gildii?:
Ujmę to tak: można się dogadać, ale swoje też wiem. Jak już wspominałem jestem osobą otwartą na dialog, ale szamanem resto gram już ponad rok z przerwami i choć nie śmiem nazywać się doświadczonym graczem, czy też weteranem, to jednak mówiąc najprościej: znam swoją klasę. Oczywiście jestem jak najbardziej otwarty na krytykę zwłaszcza od bardziej doświadczonych osób.
Jeśli jednak chodzi o zmianę speca, to mówiąc szczerze, nie przewiduję takowej. Obecnie gram DPS'em wtedy kiedy muszę.

6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami:
http://imageshack.com/a/img560/2296/nxck.jpg

7) Całkowity staż w grze:
No... gdyby policzyć ile czasu minęło od stworzenia mojej pierwszej postaci w Wowie, to wyszłoby, że z 8 lat. Na jakimś byle jakim serwerze TBC. Choć pragnę wyjaśnić, że przez większość tego czasu byłem niedzielnym graczem i miałem spore przerwy w graniu. W TBC chodzenie na heroiki czy też raidowanie ledwo liznąłem. O graniu na globalu nawet nie myślałem. Moje poważne granie, w zasadzie, rozpoczęło się właśnie tutaj na Sunwellu i tą właśnie postacią, którą "reklamuję".

8) Staż postacią, którą chcesz dołączyć:
Szamanem Restoration zacząłem grać na poważnie na przełomie roku 2012 i 2013. Wcześniej flirtowałem ze specem Enhancement. Oczywiście podczas tego całego roku z hakiem miałem przerwy, momentami, zwłaszcza w wakacje, dość duże, więc czystego grania zostałoby może z 5 miesięcy, do maksymalnie pół roku. Chciałbym również podkreślić, że dotychczas grając w Wowa skupiałem się tylko i wyłącznie na rozgrywce PvE.

9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
Moje portfolio odnośnie gildii jest dość ubogie. Gdyż na ogół grając w Wowa, szukałem "miłości bez zobowiązań", w końcu jednak doszedłem do wniosku, że to co oferują usługi "PUG" jest już diabelnie irytujące i mam zamiar się zaangażować. Wracając do moich poprzednich gildii:
* Leth Mori Aiwe - kiedy byłem jej członkiem, była to raczej gildia do świeżych 80-tek. Odszedłem dobrowolnie z powodu stagnacji.
* Delirium Tremens - moja jedyna dotychczas gildia "na poważnie". Świetni ludzie, świetna atmosfera, tak bardzo ogólnie opisując. Dołączyłem do niej ok. września 2011 roku, w okolicach lutego 2012, o ile dobrze pamiętam, zaczęła "umierać śmiercią naturalną", to zbiegło się z utartą chęci do grania z mojej strony. Po powrocie dowiedziałem się, iż gildia się niedługo potem rozpadła.
* Mortis - w zasadzie nie można to nawet nazwać epizodem. Gdyż w zasadzie nic z pobytu w tej gildii nie pamiętam. Problem polegał na tym, iż moje wstąpienie do tej gildii zbiegło się pewnymi problemami osobistymi i nie miałem czasu, ni chęci do grania w Wowa, toteż zapewne zostałem wyrzucony za brak aktywności.
* Raiders of Death - do tejże gildii zostałem inwazyjne zaproszony bez wcześniejszej rozmowy.  Raczej coś w rodzaju pseudo-masówki. Pseudo gdyż była pewna grupa znajomych, która tworzyła trzon tej gildii. Kilka razy udało mi się z nimi pójść na raid - bez szału. Powód odejścia? Brak chętnych do wspólnego raidowania, a i średni poziom GieeSu i "ogaru" na poziomie, który oferuje PUG.


10) Osiągnięcia postaci:
Wiem, że Toca nie robi się już na poważnie, ale to zawsze coś + 5/5 w Tocu 25 czego już nie ująłem w screenie.
http://imageshack.com/a/img36/9145/67l3.jpg
ICC 10. 3 startowe bossy, plaga bez profesora, rada i śpioch.
http://imageshack.com/a/img819/5781/4p1d.jpg
ICC 25. Jak wyżej
http://imageshack.com/a/img62/4128/4kcs.jpg


11) Dostępności w grze:
Biorąc pod uwagę, iż studiuję niedaleko miejsca zamieszkania, moja dostępność czasowa jest dość spora. Innymi słowy, wieczorami jestem zwykle wolny.

12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii:
Cóż by wiele rzec. Chciałbym w końcu dołączyć do gildii, z którą mógłbym osiągnąć najwyższe cele, czytaj raidowanie ICC na poważnie. Sądzę, że mam już jakieś doświadczenie, a i moja postać nie wygląda źle. Mam oczywiście świadomość, że jeszcze sporo pracy w jej doskonaleniu, jednak uważam, że już jakieś fundamenty pod tą budowę zostały wylane.
Nie chciałbym zbyt przesadzić z kokieterią, ale chciałbym w końcu sprawdzić się z najlepszymi. Dlatego chciałbym do Was dołączyć.

13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?:
Nie, raczej nie. 'Jestem tu z ogłoszenia.'

Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Raczej tak, choć z czasem się rozkręcam
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie.

Nie ukrywam, że gorąco liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i fakt, że okażę się przydatny dla Waszej gildii.
Mam nadzieje również na wytknięcie niedociągnięć i konstruktywną krytykę, która pozwoli udoskonalić moją postać, a co za tym idzie, zwiększy moją przyjemność z grania.
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2014-02-18 14:33:47

Brucley the Awesome

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 58
Punktów :   -2 

Re: Podanie - Torri - Shaman Restoration

Podanie rozbudowane i szczegółowe, bardzo mi się podoba.
Po zapoznaniu się z jego treścią jestem na TAK


Wojownik nie umiera lekko. Śmierć, by go dopaść, musi stoczyć z nim walkę. A wojownik łatwo śmierci nie ulega.

Offline

 

#3 2014-02-18 16:07:53

Freakzlol

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Podanie - Torri - Shaman Restoration

co tu duzo pisac - tak

Offline

 

#4 2014-02-18 16:16:43

Fardger

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 132
Punktów :   

Re: Podanie - Torri - Shaman Restoration

Zgłoś się po inv, do zamknięcia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.espada.pun.pl www.kensai.pun.pl www.izabelcik.pun.pl www.prawopole.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl