Tired of Being Awesome

Forum gildii Tired of Being Awesome


#1 2014-05-09 22:13:33

shaslo

Kandydat

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 4
Punktów :   

Podanie- Shaslor szaman ele

1) Imię: Łukasz
2) Wiek: 19
3) Wykształcenie: średnie
4) Hobby: Fotografowanie samolotow wojskowych
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Ludzie mowia mi ze jestem pojebany ale ja tak nie sadze
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Witam jestem Łukasz mam 19 lat interesuje sie spotrem i fotografia, w wowa gram 7 lat mam 4 koty i 6 psów ;p
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij! Wybieram odpowiedz Nie, dlatego iż w wowa gram w wolne chwile i dla relaksu.

II Postać i gra:
1) Nick postaci: Shaslor
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Elemental 5977gs off spec (brak)
3) Screen z ekranu logowania:
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec) 
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specjalizacji postaci do potrzeb gildii?: ogarniam zajebiscie wyjebanie
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci): 
- Mainspec: ELE
- Link do armory: cos sie zjebalo i pvp eq mi pokazuje ale jak cos postaram sie szybko dodac link
7) Całkowity staż w grze: oj to bedzie 7 lat
8) Staż postacią, którą chcesz dołączyć: 2 lata
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Sunwell Riders-Nawet nie pada na 25n sindra..
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): na dudusiu mam achi za 1 na realmie zabity OS 25 3d. Tytuł Obsidian Slayer
11) Dostępności w grze (dni:godziny): non stop 24/h
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Chcialbym poznac nowych ludzi, spedzic wesoło czas na raidzie;p
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Nikt;p
14) Czy akceptujesz regulamin?: tak akceptuje
15) Screen z komendą /played z main postaci: 143Dni

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Nie (jestem gluchy od 19 lat serio mam papierek ze biore rente jak cos moge pokazac ss)
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Nie (jestem gluchy od 19 lat)
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie. Odpowiedź uzasadnij.  Jestem wyluzowany i to jest najwazniejsze ;p

Offline

 

#2 2014-05-09 23:26:56

Fardger

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 132
Punktów :   

Re: Podanie- Shaslor szaman ele

Powinienem dodać punkt odnośnie posiadania dwóch przeciwstawnych kciuków.
Misiu, mnie nie interesuje, że mi napiszesz co Ty tam osiągnąłeś. Jakbym Ci napisał, że jestem prezydentem USA to byś mi uwierzył na słowo? Wątpię. Nie masz mi pisać, że możesz wrzucić screena tylko masz to zrobić. Popatrz sobie na inne podania.

Na tą chwile nawet tego nie czytałem, na NIE. Popraw albo pożegnamy się zanim się powitaliśmy.

Offline

 

#3 2014-05-09 23:28:14

shaslo

Kandydat

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie- Shaslor szaman ele

Mimo to mam achiva za osa. Dobra poprawie podanie bo na szybko robione, a chcialbym bardzo do was dołaczyc.

Offline

 

#4 2014-05-09 23:34:19

Dobry

So Awesome!

25366079
Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 31
Punktów :   

Re: Podanie- Shaslor szaman ele

Skoro bardzo chcesz do nas dołączyć to jaki jest sens w pisaniu podania na szybko ? Masz czas, nigdzie nie uciekniemy, a im lepiej i staranniej napiszesz to podanie, tym większa szansa na jego pozytywne rozpatrzenie.

Offline

 

#5 2014-05-10 00:47:37

 Opossite

Opposite

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 119
Punktów :   

Re: Podanie- Shaslor szaman ele

ssy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.greenstreetelite.pun.pl www.wings3d.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.smka.pun.pl www.wiedzminpbf.pun.pl