Tired of Being Awesome

Forum gildii Tired of Being Awesome


#1 2014-02-28 22:10:59

Filipceglow

Kandydat

Zarejestrowany: 2014-02-28
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Filipceglow

I Coś o sobie:


1) Imię: Filip
2) Wiek: 20
3) Wykształcenie: średnie
4) Hobby: piłka nożna, muzyka rap, smartfony z systemem Android
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Gram bardzo dużo, jestem często obecny, chętnie pomagam, jeśli tylko wiem i mam ku temu możliwości.
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Jestem młodym facetem, który całym sobą wkręca się w rzeczy, które można wspólnie robić w grze. Lubię tworzyć kolektyw.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
Nie. Gram przede wszystkim dla ludzi, dopiero na dalszym planie stawiam achivementy i inne tego typu rzeczy.

II Postać i gra:


1) Nick postaci: Filipceglow
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec – GS: Warlock, destro, 5750. Offspec na razie brak, demo i affi po prostu jeszcze nie ogarniam na tyle, zeby móc zabłysnąć czymkolwiek.
3) Screen z ekranu logowania: http://imgup.pl/di/6IKK/wowscrnshot-022814-215046.jpg
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec)  np. http://wow-space.info/menu/kalkulator
(trzeba przestawić na patch 3.3.3):

http://wow-space.info/menu/kalkulator#w … 1035031351
Tak jak pisałem brak offspeca, które ogarnę na dniach, więc na razie jedno drzewko talentów
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specjalizacji postaci do potrzeb gildii?:
Chętnie nauczę się nowego stylu gry, ale prawdę powiedziawszy zależałoby mi przy tym na merytorycznej pomocy.
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
- Mainspec: http://imgup.pl/di/QNG9/wowscrnshot-022814-215519.jpg
- Link do armory: http://sunwell.pl/armory/character.php? … ilipceglow
7) Całkowity staż w grze: Na sunwellu będzie to około 4 miesiące. Dawno temu grałem na ToD (TBC) ale nic z tego nie pamiętam, gdyż byłem wtedy strasznym małolatem, ale na ToD grałem około roku. Sumasumarum 1,5roku.
8) Staż postacią, którą chcesz dołączyć: 4 miesiące
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Na sunwellu byłem bodajże w 2 lub 3 gildiach. Pierwszą z nich była moja własna, założona bo zwyczajnie nie miałem z kim pisać/gadać – rozpadła się wraz z dobiciem większości do 80 lvl, z wieloma znajomymi z niej w dalszym ciągu utrzymuje kontakt.
Nazwy drugiej nawet nie pamiętam – ludzie byli niemili, olewali, po prostu nie mój klimat.
Obecna – Infnite Glory – gildia stawiająca na socjal, ale przez ciągle spiny o pierdoły i brak progressu chciałbym odejść.

Z żadnej nie zostałem wyrzucony, zawsze odchodziłem sam.
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami):
ICC 10 – najdalej doszedłem do rady (gildiowy run, zanim jeszcze zaczęło się sypać)
ICC 25 – najdalej również do rady (brak możliwości złożenia gildiowej 25)
ToGc 10 - 4/5 (moja gildia tego nie robiła)
ToGc 25 - 3/5 (moja gildia tego nie robiła)
11) Dostępności w grze (dni:godziny): Póki co jestem bezrobotny, więc gram bardzo często z niewielkimi przerwami trwającymi kilka godzin na rozsyłanie CV.
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Chęć zaliczenia progressu i zagrania na wyższym poziomie niż do tej pory.
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Nie
14) Czy akceptujesz regulamin?: Tak

III Komunikacja:


1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Na początku wolę słuchać niż mówić, ale jak poznam ludzi, rozkręcam się
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie. Uważam, że nie ma rzeczy, których nie można dogadać.

Offline

 

#2 2014-03-01 00:58:05

filthyfrank

So Awesome!

Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podanie - Filipceglow

Jezeli bedziesz gral w demo jestem na tak.


Słaby film, słaba książka.

Offline

 

#3 2014-03-01 08:17:28

Freakzlol

So Awesome!

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Podanie - Filipceglow

Lockow i tak mamy malo ale mimo to lepiej jakbys gral w demo w mainspecu. Braki w taktykach(teoria) radze szybko uzupelnic tak samo jak gemy i enchanty oraz "doszlifowac eq" bo zauwazylem pare itemow PvP

6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Jestem młodym facetem, który całym sobą wkręca się w rzeczy, które można wspólnie robić w grze. Lubię tworzyć kolektyw.

Jesli to prawda to taktyki to dla Ciebie nie stanowia problemu podsumowujac jestem na tak

Offline

 

#4 2014-03-01 10:15:47

Margoz

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 112
Punktów :   

Re: Podanie - Filipceglow

Jestem za. Na pierwszym, góra dwóch raidach możesz zostać w destro ale potem faktycznie jeśli będziesz aktywny to nie pogardzimy demo! A co do pomocy w ogarnięciu to bez obaw Filthyfrank czy ja chętnie pomożemy

Offline

 

#5 2014-03-01 10:27:07

Brucley the Awesome

Oficer

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 58
Punktów :   -2 

Re: Podanie - Filipceglow

Jestem na TAK.
Zgłoś się in game.

Ostatnio edytowany przez Brucley the Awesome (2014-03-01 10:27:48)


Wojownik nie umiera lekko. Śmierć, by go dopaść, musi stoczyć z nim walkę. A wojownik łatwo śmierci nie ulega.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prawopole.pun.pl www.izabelcik.pun.pl www.simsony.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl www.kensai.pun.pl